Ota yhteyttä

Ota meihin yhteyttä, vastaamme ja autamme mielellämme parhaamme mukaan kaikkiin mieltä askarruttaviin kysymyksiin.

Projektijohtaja

Markku Vihtilä

+358 40 702 9015

markku.vihtila@lahtievents.fi

Markkinointipäällikkö

Susanne Siponmaa

+358 44 428 0543

susanne.siponmaa@lahtievents.fi

Myynti (expo ja kumppanuudet)

Mervi Juutilainen

+358 44 726 6404

mervi.juutilainen@lahtievents.fi

Vastaava tuottaja

Vesa Kilpinen

+358 40 510 4650

vesa.kilpinen@lahtievents.fi

Vapaaehtoisvastaava

Taru Alho

+358 444 280 512

taru.alho@lahtievents.fi

Kilpailujohtaja

Janne Saarinen

+358 505 274 417

janne.saarinen@concis.fi

Turvallisuuspäällikkö

Pasi Rosendahl

+358 503 513 575

pasi@pr-jet.fi

Liikenteenohjaus

Jukka Kurki

+358 505 993 038

Liikenteenohjaus

Tapani Levelä

+358 405 014 097

tapani.levela@phnet.fi

Ota yhteyttä lomakkeen kautta – vastaamme pian

Varmimmin meidät tavoittaa lähettämällä viestiä alla olevan yhteydenottolomakkeen kautta tai lähettämällä viestiä sähköpostiosoitteeseen tourlakeland@lahtievents.fi

    Lahti Events Oy:n laskutusohjeet sekä tietosuojalauseke ja rekisteriseloste