Ota yhteyttä

Ota meihin yhteyttä, vastaamme ja autamme mielellämme parhaamme mukaan kaikkiin mieltä askarruttaviin kysymyksiin.

Projektipäällikkö

Minna Kauppi

+358444280545

minna.kauppi@lahtievents.fi

Kilpailujohtaja

Janne Saarinen

janne.saarinen@concis.fi

Myynti (expo ja kumppanuudet)

Mervi Juutilainen

+358 44 726 6404

mervi.juutilainen@lahtievents.fi

Reitit

Mikko Hirn

mikko.hirn@gmail.com

Turvallisuuspäällikkö

Pasi Rosendahl

pasi@pr-jet.fi

Vapaaehtoiskoordinaattori

Niklas Tommola

+358 40 664 1922

niklas.tommola@lahtievents.fi

Liikenteenohjaus

Tapani Levelä

tapani.levela@phnet.fi

Ota yhteyttä lomakkeen kautta – vastaamme pian

Varmimmin meidät tavoittaa lähettämällä viestiä alla olevan yhteydenottolomakkeen kautta tai lähettämällä viestiä sähköpostiosoitteeseen tourlakeland@lahtievents.fi

    Lahti Events Oy:n laskutusohjeet sekä tietosuojalauseke ja rekisteriseloste